11.05. 2026
Oznamujeme občanům, že v sobotu 16.5. proběhne svoz nebezpečného a velkoobjemového odpadu bez elektroniky, kterou můžete zavést do Sběrného dvoru v Libině. Také pneumatiky nebudou odváženy, můžete je zavést do pneuservisu. Na dřevěný nábytek - bez zadní sololitové stěny a bez větších pantů - bude přistaven od pátku 15.5. do neděle 17.5. kontejner v prostranství vedle domu "Pepíčka" naproti staré školky. Nepatří do něj nic čalouněného, dveře vyjma dveří z masivního dřeva (bez kování). Tyto komodity odevzdejte v sobotu jako velkoobjemový odpad.
Stanoviště:
7.00 - 7.30 h: v areálu zemědělského družstva
7.45 - 8.15 h: u obecního úřadu
8.30 - 9.00 h: u Klárů