Cookies management by TermsFeed Cookie Consent Registrace odebírání novinek | Nová Hradečná
Dnes je: úterý, 23. červenec 2024
Svátek má: Libor

Registrace odebírání novinek

Souhlasím se zasíláním novinek emailem z webu www.novahradecna.cz, který spravuje Obec Nová Hradečná.

Za účelem rozesílání novinek e-mailem z webu www.novahradecna.cz souhlasím, aby Obec Nová Hradečná (dále jen „správce“) zpracovával moji emailovou adresu, kterou správci dobrovolně poskytuji v tomto formuláři, a to na dobu 3 roky od jejich poskytnutí.

Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat přes odkaz uvedený v každé zaslané emailové novince nebo písemně na kteroukoliv adresu či email zveřejněný na www.novahradecna.cz. Tímto berete na vědomí, že odvolání souhlasu působí pouze do budoucna a není tedy dotčena zákonnost předchozího zpracování založeného na tomto souhlasu (před jeho odvoláním).

Zároveň máte právo na přístup ke svým osobním údajům, na opravu chyb a nepřesností a možnosti požadovat omezení zpracování nebo výmaz osobních údajů.

Po 3 letech Vám bude zaslán e-mail s možností obnovit souhlas se zpracováním osobních údajů na další 3 roky. Pokud souhlas neobnovíte, bude Váš email vymazán z databáze přihlášených emailů k odběru novinek.

Udělení tohoto souhlasu nemá vliv na jakékoliv jiné souhlasy se zpracováním osobních údajů, které jste poskytl/a nebo poskytnete správce.

Veškeré zpracování Vašich osobních údajů probíhá v souladu s platnou legislativou v oblasti ochrany osobních údajů. Děkujeme Vám za udělení souhlasu a projevenou důvěru.

Mobilní rozhlas

Napište nám

Pokud nám chcete něco sdělit, využíjte prosím formulář el. podatelny

Přejít na stránku el. podatelny

Novinky na e-mail

Nechte si zasílat aktuální informace na e-mail, dostanou se tak k Vám novinky z dění obce.

Registrovat k odběru

Zelená Stuha Naučná stezka krajinou památného Bradla Ochutnávej Hradečnou POV 2020 Protikorupční linka Olomoucký kraj
Mas Uničovsko Mikroregion